close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 13 października 2017

  W dniach 17-18 listopada 2017 r. (piątek/sobota) w Centrum Togehther-Razem w Cork (Unit 2A, Kilnap Business & Technology Park, Mallow Road) odbędzie się dyżur konsularny - ZAPISY ZAMKNIĘTE.

  W dniach 17-18 listopada 2017 r. (piątek/sobota) w Centrum Togehther-Razem w Cork (Unit 2A, Kilnap Business & Technology Park, Mallow Road) odbędzie się dyżur konsularny.

  Uprzejmie informujemy, iż podczas dyżuru konsularnego przyjmowane będą wnioski paszportowe oraz realizowane wybrane sprawy prawne (wyłącznie poświadczenia podpisu oraz potwierdzenia wniosków o profil zaufany ePuap). W sprawach paszportowych priorytet w zapisach będą miały wnioski dla dzieci do lat 12 oraz wnioski osób, które mają trudności z dojazdem do Dublina, np. z powodu niepełnosprawności.

   

  Aby zarejestrować się na spotkanie z konsulem należy wysłać e-mail na adres: dublin.dyzur.zapisy@msz.gov.pl

  Prosimy o wpisanie w temacie e-maila "Dyżur w Cork”, a w treści następujące informacje:

    

  1.    Imię i nazwisko oraz data urodzenia (dotyczy osób zapisywanych na wizytę paszportową lub prawną)

  2.    Rodzaj załatwianej sprawy (np. złożenie wniosku/wniosków paszportowych, poświadczenie podpisu, ePuap).

  3.    Preferowany dzień – 17 lub 18 listopada – oraz godzina/godziny spotkania (np. 17.11 po południu)

  4.    Dane kontaktowe, w tym numer telefonu oraz adres zamieszkania (w przypadku paszportów dla dzieci należy podać imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz dane kontaktowe rodzica/opiekuna)

  5.    W przypadku wniosku o paszport dla dziecka prosimy o podanie informacji czy dziecko posiada polski akt urodzenia (dziecko urodzone w Polsce lub dokonano transkrypcji zagranicznego aktu urodzenia do polskiego rejestru stanu cywilnego) oraz czy posiada nadany numer PESEL.

    

  Prosimy o zapoznane się z informacjami umieszczonymi na stronie internetowej dotyczącymi wymaganych dokumentów przy składaniu wniosku o paszport.

  http://www.dublin.msz.gov.pl/pl/p/dublin_ie_a_pl/info_konsularne/sprawy_paszportowe/
    

  Jednocześnie informujemy, iż jedyną formą płatności na dyżurze konsularnym jest POSTAL MONEY ORDER dostępny w każdym punkcie An Post. Szczegółowe informacje nt. tej formy zapłaty zostaną wysłane do wszystkich zapisanych osób.

   
  Liczba miejsc na spotkanie z konsulem jest ograniczona. Jedynie osoby zapisane na spotkanie zostaną przyjęte przez konsula.

   

  Informujemy, iż w I kw. 2018 r. planowane są kolejne dyżury konsularne – w Limerick i Cork – informacje o dyżurach będą umieszczane na stronie internetowej Ambasady.

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: